Regulamin szkolnego konkursu plastycznego WIELKA BRYTANIA

Cele:

• -  zapoznanieuczniówzsymbolamiizabytkamiWielkiejBrytanii

• -  stymulowaniezainteresowaniauczniówjzykiemangielskim.

• -  propagowanie szacunku dla dziedzictwa kulturowego innych narodów.

• -  popularyzacja idei zdrowej rywalizacji midzy uczniami.

Harmonogram konkursu:

1. Ogłoszenie konkursu i zgłaszanie uczestnictwa w konkursie:

•

• -  W dniu 12/12/2017 organizator ogłasza konkurs oraz informuje o terminie dostarczania prac oraz kryteriach oceny.

• -  Uczniowie, którzy wyraajchęć uczestnictwa w konkursie składajprzygotowane prace plastyczne do dnia 18/12/2017.

2. Przebieg konkursu:

• -  Uczestnik konkursu przygotowuje pracplastycznprzedstawiajcsłynne miejsce, budowlczy inny obiekt bdcy rodzajem symbolu Wielkiej Brytanii, np.: Tower Bridge, Big Ben, Stonehenge, London Eye, czerwony autobus, budka telefoniczna itd.

• -  Praca konkursowa moe by wykonana dowolnymit echnikami.

• -  Na kadej pracy powinien znaleźć sirewers z nastpujcymi informacjami: imii nazwisko dziecka, klasa.

3. Finał konkursu i wyłonienie zwycizców:

•

• -  Prace zostanocenione przez trzyosobowkomisjpowołanprzez organizatora konkursu.

• -  W konkursie wyłonionych zostanie trzech laureatów: I, II i III miejsce oraz dwa wyrónienia.

• -  Prace bdoceniane pod wzgldem: pomysłowoci, estetyki oraz wyrazu artystycznego. Laureaci konkursu otrzymajdyplomy oraz nagrody.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu konkursu.