Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Giemlicach

Szkoła Podstawowa w Giemlicach usytuowana jest w powiecie gdańskim, w gminie Cedry Wielkie na obszarze Żuław Gdańskich. Jest to niewielka szkoła z ogromnym potencjałem edukacyjnym. Szczególną zaletą naszej szkoły jest fakt, że uczęszcza do niej jedynie 74 uczniów. W klasach uczy się od 7 do 14 dzieci, co sprawia, że uczniowie nigdy nie pozostają u nas anonimowi, a nauczyciele otaczają ich indywidualną opieką i wsparciem.

Dlaczego nasza szkoła jest przyjazna uczniom?

• Komfort nauki w nielicznej klasie: od 7 do 14 uczniów

• Indywidualizacja nauczania

• Wielopłaszczyznowy rozwój uczniów

• Nauka w systemie jednozmianowym od 7.30 do 13.55

• Bardzo dobre wyposażenie szkoły

• Pełen dostęp do nowoczesnych technik nauczania

• Profesjonalna i bardzo dobrze wykształcona kadra

• Szeroki zakres zajęć dodatkowych dla uczniów zdolnych oraz zajęć wyrównawczych

• Uczestnictwo w projektach edukacyjnych oraz konkursach szkolnych

• Opieka pedagoga szkolnego oraz logopedy

• Bardzo dobra współpraca z rodzicami uczniów

• Monitoring wizyjny

Naszą szkołę cechuje nie tylko rodzinna i kameralna atmosfera, ale również bardzo dobre wyposażenie. Niemal każda sala wyposażona jest w tablicę interaktywną co umożliwia nauczycielom i uczniom pełen dostęp do nowoczesnych technik nauczania. Ponadto szkoła posiada bardzo dobrze wyposażoną pracownię językową i informatyczną. Do szkoły przynależy również duży ogród, plac zabaw oraz boisko, z których nauczyciele i uczniowie chętnie korzystają podczas cieplejszych dni. Kolejną niewątpliwą zaletą jest biblioteka szkolna, która z roku na rok zwiększa swoje zasoby aby zachęcić młodych ludzi do sięgania po książkę. Istotnym elementem jest również profesjonalna i dobrze wykształcona kadra, która stwarza w szkole miłą i przyjazną atmosferę.

Nasza Szkoła jest dla uczniów!