Sale lekcyjne w naszej szkole cechuje nie tylko przytulna atmosfera i przestrzeń, ale przede wszystkim nowoczesność. Klasy wyposażone są w tablice interaktywne oraz projektory. Dodatkowym atutem jest bardzo dobrze wyposażona sala informatyczna gdzie znajdują się zarówno komputery stacjonarne, jak również laptopy. W pracowni językowej uczniowie mogą również korzystać z systemu nagłaśniającego przeznaczonego specjalnie do nauki języków obcych. Warto dodać, że w naszej szkole znajduje się monitoring wizyjny co sprawia, że nasi uczniowie zawsze czują się bezpiecznie.

W naszej szkole uczniowie mają do dyspozycji 7 klas lekcyjnych odpowiednio dopasowanych do potrzeb nauczania danego przedmiotu:

Sala 3 – edukacja wczesnoszkolna (klasa I)

Sala numer 3 jest  przeznaczona do nauczania w edukacji wczesnoszkolnej. Klasa posiada podział na część do zabaw ruchowych oraz do nauki w ławkach szkolnych. Wyposażenie sali obejmuje tablicę interaktywną, rzutnik, odtwarzacz płyt CD oraz laptopa.

Sala 4 – edukacja wczesnoszkolna (klasa II)

W sali numer 4 odbywają się zajęcia klasy II. Klasa jest dostosowana do potrzeb edukacji wczesnoszkolnej. Uczniowie mają zarówno miejsce do zabaw ruchowych, jak również do nauki w ławkach. W klasie znajduje się tablica interaktywna, projektor oraz odtwarzacz płyt CD.

Sala 5 – język polski, historia, plastyka (klasa IV)

W sali numer 5 odbywają się lekcje języka polskiego, historii, jak również plastyki. Sala jest urządzona w ciepłych barwach co sprawia, że jest bardzo przytulna. W sali uczniowie mają dostęp do tablicy interaktywnej, projektora, laptopa oraz odtwarzacza płyt CD.

Sala 6 – informatyka, zajęcia komputerowe, matematyka

Sala informatyczno-konferencyjna jest niewątpliwie dużym atutem naszej szkoły. Dzięki dobremu wyposażeniu w zarówno komputery stacjonarne ( 18 stanowisk) jak i laptopy ( 16 sztuk) każdy uczeń podczas zajęć informatycznych może korzystać samodzielnie z jednego stanowiska komputerowego. Dodatkowo sala wyposażona jest w tablicę interaktywną, wizualizer, zestaw do udzielania odpowiedzi oraz projektor.

Sala 8 – przyroda (klasa V)

Salę przyrodniczą w naszej szkole cechuje nie tylko ładny wystrój, ale również bardzo dobre wyposażenie. Tablica interaktywna, projektor, laptop są stałym wyposażeniem sali. Dodatkowo w sali numer 8 znajduje się akwarium, o  mieszkańców którego dbają uczniowie naszej szkoły.

Sala numer 9 – biblioteka

Nasza biblioteka posiada duży zbiór książek oraz czasopism, który z roku na rok staje się coraz bardziej atrakcyjny. W bibliotece znajduje się również centrum informatyczne składające się z 4 stanowisk komputerowych, z których uczniowie mogą korzystać podczas przerw lekcyjnych i dodatkowych zajęć.

Sala 18 – język angielski, religia (klasa VI)

Sala 18 jest klasą dostosowaną do nauki języka obcego. Dzięki dobremu systemowi nagłaśniającemu przeznaczonemu specjalnie do nauki języka oraz tablicy interaktywnej uczniowie mogą korzystać z najnowszych metod nauczania. Sala posiada również projektor, laptop oraz odtwarzacz płyt CD.Warto dodać, że dekoracja ściany w sali numer 18 przedstawiająca Tower Bridge w Londynie została wykonana z pomocą naszych utalentowanych plastycznie uczniów.

Sala 19 – edukacja wczesnoszkolna (oddział przedszkolny)

Sala 19 jest klasą przeznaczoną jest dostosowana do potrzeb uczniów oddziału przedszkolnego. Sala posiada podział na część do zabaw ruchowych oraz do nauki w ławkach szkolnych. W klasie uczniowie mogą korzystać z odtwarzacza płyt CD oraz laptopa.