Dzień chłopaka

W czwartek 28 Września w naszej szkole odbyła się dyskoteka z okazji dnia chłopaka.  Całą imprezę koordynował nowo wybrany samorząd uczniowski. Podczas dyskoteki oprócz zabawy prowadzona była kawiarenka. Zabawę co jakiś czas przerywały konkursy specjalnie przygotowane dla chłopaków takie jak: wybór największego lowelasa szkoły, największego żarłoka czy najlepszego tancerza. Oprócz tego panowie mogli popisać się umiejętnościami robienia warkocza. W dyskotece brały udział klasy III- VII. W tym dniu także swoją zabawę miały klasy I, II oraz zerówka, które bawiły się we własnym gronie.

Dziękuję bardzo za zaangażowanie damskiej części samorządu oraz osobom które pomagały przy szkolnej kawiarence i sprzęcie muzycznym.

Bartłomiej Więckowski