KOŁO WOLONTARIATU „POMOC DAJE MOC” Odwiedziny w Domu Dziecka w Tczewie CZYTADEŁKO W SŁONECZNIKU Spotkanie Wielkanocne w Pszczółkach

Szkolne Kolo Wolontariatu

Spotkanie Wielkanocne w Pszczółkach

Dnia 27 marca 2018 roku szkolne Koło Wolontariatu „ Pomoc daje moc” kolejny raz odwiedziło Babcie i Dziadków z Domu Seniora w Pszczółkach.

Minęło trochę czasu od ostatniego spotkania więc i uczniowie i Dziadkowie mieli sobie dużo do opowiedzenia. W związku z tym,
że było to spotkanie wielkanocne dzieci z Dziadkami i Babciami wykonywali kartki wielkanocne. Dziadkowie opowiadali jakie były w ich domach tradycje wielkanocne.

Dzieciaki na koniec wręczyły kartki dla Dziadków , które zrobiły pod opieką Pani Karoliny.

Spotkanie upłynęło bardzo przyjemnie i niestety szybko jednak już umówiliśmy
się na kolejne spotkanie.

Dziękujemy Dyrekcji Domu Seniora „Plaster Miodu” za możliwość spędzenia miłego czasu z Seniorami. Pani koordynator Ani za ciepłe przyjęcie za każdym razem, słowa otuchy dla naszych dzieci i uśmiech. I przede wszystkim naszym Dziadkom i Babciom , że chcą się podzielić z nami swoim czasem oraz piękne jajo wykonane przez naszych Dziadków.

Dziękujemy Pani Karolinie Lidke i Anecie Żebrowskiej za ponowne wsparcie , pomoc w organizacji wyjazdu.

Jednocześnie witamy w Kole Wolontariatu nowego wolontariusza Kajetana Płotkę z klasy IV J

Wioleta Wilk – koordynator Szkolnego Koła Wolontariatu.