KOŁO WOLONTARIATU „POMOC DAJE MOC” Odwiedziny w Domu Dziecka w Tczewie CZYTADEŁKO W SŁONECZNIKU Spotkanie Wielkanocne w Pszczółkach

Szkolne Kolo Wolontariatu

CZYTADEŁKO W SŁONECZNIKU

Czytadełko w „Słoneczniku‘’
10 stycznia 2018r.

W dniu dzisiejszym w ramach Szkolnego Koła Wolontariatu z częścią wolontariuszy odwiedziliśmy dzieci z Żuławskiego Ośrodka rewalidacyjno – wychowawczego „Słonecznik”w Giemlicach. Nasi wolontariusze  czytali bajki swoim mniejszym kolegom i koleżankom i razem oglądali obrazki bajkowe. Na koniec to  Jowitka z Panią Kasią uczyli nas „Makatonu”.
Było to pierwsze spotkanie wolontariuszy z dziećmi z ośrodka ale już nasze dzieci zapowiedziały, że nie ostatnie
:-) i ponownie wrócą z nowymi książkami.

Składamy podziękowania Pani Janinie Gruchockiej Dyrektor ORWu za wyrażenie zgody na spotkanie wolontariuszy  z dziećmi.

Dziękujemy Pani Kasi Sadoch oraz Pani Żanecie Jakimczyk za stworzenie przyjaznej atmosfery podczas spotkania.

Oriana, Natalia, Jakub , Szymon – dziękuję za Wasze serducha :-)

Wioleta Wilk